Ruim een jaar geleden begonnen we met een testaflevering. We hadden twee USB-mics gekocht en kregen er maar ééntje aangesloten, zulke noobs waren we. Inmiddels zijn we technisch een stuk verder (check die Rodecaster Pro shinen dan) en inhoudelijk zijn Ryan en René inmiddels heerlijk op elkaar ingespeeld. Maar het belangrijkste is dat we nog steeds plezier hebben wanneer we in Ryan’s beschimmelde huiskamer samen komen om weer een nieuwe podcast op te nemen!
Nu is het tijd voor vakantie! Een paar weken niets aan onze kop en dan komen we natuurlijk keihard terug! Wil je ons extra motiveren? Steun ons dan door een echte Podgasten Mok te kopen in de winkel, of klik op de Tik ‘m Aan button en help ons uit de kosten! Bedankt allemaal voor al die uurtjes luisteren, de reacties, recensies, berichten en voicemails en tot over een paar weken!
Luister heel episode 50 hier!
Hoi Podgasten,
Ik zit me al een paar weken af te vragen wanneer je nou een middenstandsstrijder bent. Van Ryan snap ik dat hij zich middenstander noemt, je wil je natuurlijk niet identificeren als iemand uit het lagere segment. Van René geloof ik eerlijk gezegd niet helemaal hoe middenstand hij is. Als je je kan veroorloven om 2 dagen per week minder te werken heb je het naar mijn mening erg goed voor elkaar.
Dus de vraag: wanneer ben je middenstandsstrijder?
Groet,
Sven de student
De gemiddelde middenklasse strijder kan het zich niet veroorloven zo lang vakantie te nemen…. Tis jullie wel gegund hoor. Hoop dat er snel weer een nieuwe podgasten online komt
Joo paupers!
Tot wanneer denken jullie vakantie te kunnen houden? Maak eens nieuwe content!
Al het boven genoemde kan als schokkend worden ervaren, Maar me dinsdag ochtend is gewoon KUT!
Ciao Bella’s.
Dat reces heeft mij lang genoeg geduurd, maargoed, geniet er nog maar even van!